Zakładki:
1 BLOGROLL (foto)
2 BLOGROLL (*)
3 FOTO
4 TECHNICAL & PRACTICAL
5 OTHER

PANSZUBA Fotografia
Wszystkie fotografie, jeśli nie zaznaczono inaczej, stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.
All photographs are author's property unless stated otherwise. Copying and dissemination of photographs is prohibited without author's written permission.


Kol mi:

Subscribe to Footszak's RSS

CoolPhotoblogs.comMy profileczwartek, 28 lutego 2008
poniedziałek, 25 lutego 2008

Kryzys twórczy przychodzi tak regularnie jak okres u płci pięknej. Tylko może nie tak często. A więc kolejna pusta pocztówka, ale słowo - to już ostatnia.

I bajdełej - obecnie z większą przyjemnością zjadłbym surową małpę, niż uznał że nowy system wprowadzania komentarzy jest lepszy (jesli o mnie chodzi, to slowo oznacza "wygodniejszy") niż stary.


20:12, footszak
Link Komentarze (6) »

Pożegnałem się właśnie z kablem mini-usb łączącym czytnik z laptopem, więc na razie żadnych nowych fotek nie będzie. Ale za to skoro już jestem na obczyźnie, to może tym trafniejszy jest to moment do zaprezentowania pewnej serii plakatów..

 

00:16, footszak
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 18 lutego 2008

Footszakowi na zdjęcia zostało jeszcze całe 7 MB miejsca na Bloxie.

A sądziłem że ja sam, przez całe moje życie i jeszcze moje prawnuki będą dorzucać nowe zdjęcia... Przecież te 30 MB wydawało się tak nieludzko ogromną, tak cholernie niezmierzoną przestrzenią, że na samą myśl o otchłaniach pojemności konta robiło mi się niedobrze z powodu choroby lokomocyjnej moich myśli. Wolna przestrzeń z wpisu na wpis osiąga coraz to mniej pojmowalne dla mnie wielkości, więc chciałem się tutaj podzielić z Wami moimi obawami, iż być może stało się właśnie coś, co na zawsze może zagrozić przyszłości międzygalaktycznych podróży kosmicznych...

Może ma ktoś pomysł na to co zrobić, kiedy wolne miejsce na koncie rozszerzy się do absurdalnie kosmicznej , niepojętej dla mnie zupełnie wielkości 1 KB? A może nastąpi wtedy koniec wszechświata?

22:51, footszak
Link Komentarze (6) »

To się dzieje w Danii ze studentami, którzy nie zaliczają sesji w terminie.


A to największy nieuk.

20:24, footszak
Link Komentarze (2) »
piątek, 15 lutego 2008
czwartek, 14 lutego 2008
niedziela, 10 lutego 2008
piątek, 08 lutego 2008


W różnych miejscach znajduję rzeczy pasujące do siebie.

Quo vadis, d..izajnie? 

00:25, footszak
Link Komentarze (2) »
środa, 06 lutego 2008

 


Nowe i Stare. Pozdrowienia z Kolding :)

niedziela, 03 lutego 2008
piątek, 01 lutego 2008

Fuck you, kurduplu. 

10:44, footszak
Link Komentarze (1) »