Zakładki:
1 BLOGROLL (foto)
2 BLOGROLL (*)
3 FOTO
4 TECHNICAL & PRACTICAL
5 OTHER

PANSZUBA Fotografia
Wszystkie fotografie, jeśli nie zaznaczono inaczej, stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.
All photographs are author's property unless stated otherwise. Copying and dissemination of photographs is prohibited without author's written permission.


Kol mi:

Subscribe to Footszak's RSS

CoolPhotoblogs.comMy profileniedziela, 30 grudnia 2012

Wcale nie podobno jest w tzw. życiu tak, że aby w ogóle myśleć o próbowaniu swoich sił z przyszłością, należy wpierw zrobić porządek z przeszłością - metaforycznie jak i dosłownie. Banał to taki, że po jego napisaniu zrobiło mi się bardziej niedobrze, niż po Ćwierćfunciaku z Serem™ zapitym Kwasem-ortofosforowym-z-ośmioma-łyżeczkami-cukru™. Ale też niestety prawda po prostu bywa banalna i przesadne próby omijania banału mogą skutkować również minięciem się z nią samą.

A zatem oto ostatni, przed zaklejeniem pudła, rzut oka na rzeczy, które należały do moich dziadków. Kawał historii tak ciekawych jak i nużących, widmo całkiem innej mentalności oraz rzadka możliwość dotknięcia wzornictwa lat bardzo minionych. Międzywojenne etykiety i malowidła grafiki użytkowej na pudełkach z tego okresu to coś, co nigdy mi się nie znudzi. See ya za lat dwadzieścia.

19:56, footszak , | | |
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 grudnia 2012
poniedziałek, 10 grudnia 2012
sobota, 08 grudnia 2012
środa, 05 grudnia 2012

Czasem dobrze jest nie umyć auta zbyt dokładnie (lub w ogóle), nie przeganiać pary z szyb i w ogóle postać trochę w korku... i rozglądnąć się dookoła. Dzieją się wtedy niezłe cuda.

23:05, footszak , | | |
Link Dodaj komentarz »

Panie podłączą do komputera i wymienią filtr.

00:37, footszak , ŁOMAN
Link Dodaj komentarz »