Zakładki:
1 BLOGROLL (foto)
2 BLOGROLL (*)
3 FOTO
4 TECHNICAL & PRACTICAL
5 OTHER

PANSZUBA Fotografia
Wszystkie fotografie, jeśli nie zaznaczono inaczej, stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.
All photographs are author's property unless stated otherwise. Copying and dissemination of photographs is prohibited without author's written permission.


Kol mi:

Subscribe to Footszak's RSS

CoolPhotoblogs.comMy profileczwartek, 27 maja 2010
wtorek, 25 maja 2010

Jeżeli Wam się tu podoba i nie macie oporów przed wyrażeniem tego w jakiś sposób, to serdecznie zapraszam do głosowania. Z góry dzięki :)

Mój blog bierze udział w konkursie Fotoblog 2010 roku

http://www.swiatobrazu.pl/fotoblog/index.php?p=czytaj_blog&a=glosuj&go=9p4oupzw

piątek, 21 maja 2010

co poradzę, że lubię taką samą fotografię.
can't help I like the same kind of photography.

niedziela, 16 maja 2010
sobota, 15 maja 2010

Narzekanie jest bardzo złe, bo wywołuje złe emocje u narzekającego słuchających. Ale ileż w końcu można znosić wszechogarniające, do jasnej anielki, niedbalstwo? Oto właśnie mamy takie byle co, co przekracza już moją granicę tolerancji; Noc Muzeów 2010 i krakowskie Muzeum Lotnictwa.

Jak można się domyślić, przytłaczająca większość lotniczych eksponatów stoi na wiosną zielonej trawce. I o ile ktoś nie włączy latarni, to nocą na tejże, wszędzie na świecie jest CIEMNO. Myślałem, w mojej nieograniczonej naiwności, że skoro:
+ to już siódmy raz,
+ przecież to już rok 2010,
+ jesteśmy w Europie już tyle czasu,
to ta noc w Muzeum Lotnictwa będzie wyglądała jakoś "na poziomie". I że skoro to NOC, to ktoś zadba o światło, coby w tej ciemnej dupie coś było widać a nogi przy okazji nie złamać.

Gówno.

Na całe wielkie pole rdzewiejących samolotów ustawiono JEDEN dyndający od lewa do prawa jupiter. Tak jakby to był jakiś wiatrak w małym, k****, solarium.

piątek, 14 maja 2010
wtorek, 11 maja 2010
niedziela, 09 maja 2010

no, bo z głodu zemrzeć można.