Zakładki:
1 BLOGROLL (foto)
2 BLOGROLL (*)
3 FOTO
4 TECHNICAL & PRACTICAL
5 OTHER

PANSZUBA Fotografia
Wszystkie fotografie, jeśli nie zaznaczono inaczej, stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.
All photographs are author's property unless stated otherwise. Copying and dissemination of photographs is prohibited without author's written permission.


Kol mi:

Subscribe to Footszak's RSS

CoolPhotoblogs.comMy profilepiątek, 29 czerwca 2007

Ile razy w ciągu godziny robienia zdjęć co sekundę, przeleci ptak przed obiektywem o polu widzenia odpowiadającemu obiektywowi 15mm?
Odp: 3 razy. 

21:15, footszak
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 czerwca 2007

Czasem warto posiedzieć w pracy do późna, bo można zobaczyć coś czego nie widzieli wszyscy ci, którzy wyszli o 17tej. (Ale tylko czasem.)

wtorek, 26 czerwca 2007

 

Siekiera bejbe.

..czyli między innymi koszmar o tym jak szacunkiem dla zabytków dobijamy do "zachodu".

Slums i szkarada. Reprodukcje kartonów do witraży Wyspiańskiego wydrukowano po prostu kiepsko + podświetlono je też kiepsko, a na domiar złego powieszono tak wysoko, że g* widać. No i jakoś pomimo usilnych starań, z dodawania trzech minusów nie wychodzi plus.. Dodatkowo ta sala wzbudza moje obrzydzenie z uwagi na bycie siedliskiem najbardziej gównianego ptactwa na świecie. I say: wystrzelać wszystkie te gołębie, które zapuszczają się w rejony zabytków architektury.

01:57, footszak
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 25 czerwca 2007

UPRZEJMIE OKRZYKUJĘ z nadzieją że podacie dalej!

1 lipca w niedzielę na Pikniku Lotniczym na terenie Muzeum Lotnictwa przy akademikach AWF spotykamy się na grylu od dawien nam proponowanym przez Alka Pawluczuka - zatem nie bądźcie antysocjalne szuje, tylko zbiornie się pojawcie i będzie fajno i miło. Przy okazji może ktoś przeleci przez silnik odrzutowy niczym g* przez wentylator jak na zdjęciu poniżej :] Piknik trwa od 9 do 18.

11:45, footszak
Link Komentarze (11) »
niedziela, 24 czerwca 2007
sobota, 23 czerwca 2007

Wiecie jak na prawdę robi się te "całonocne ekspozycje nieba" ?
:]

03:26, footszak
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 18 czerwca 2007


 

13:27, footszak
Link Dodaj komentarz »
sobota, 16 czerwca 2007

Maćkowi Zygmuntowi dzięki za pożyczenie szkła, szkło jest czad - muszę je sobie kupić koniecznie, gdyż oszaleję. / Ostatnie zdjęcie - trybjut tu Salvadore Dali

03:01, footszak
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2