Zakładki:
1 BLOGROLL (foto)
2 BLOGROLL (*)
3 FOTO
4 TECHNICAL & PRACTICAL
5 OTHER

PANSZUBA Fotografia
Wszystkie fotografie, jeśli nie zaznaczono inaczej, stanowią własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.
All photographs are author's property unless stated otherwise. Copying and dissemination of photographs is prohibited without author's written permission.


Kol mi:

Subscribe to Footszak's RSS

CoolPhotoblogs.comMy profileśroda, 23 maja 2007

Wybraliśmy się dzisiaj z gronem fotopedagogicznym na warsztaty do Domu Lekorza w którym można zaobserwować sporą ilość działań Staszka Wyspiańskiego. Wykład wstępny poprowadził dr Szczerski za co mu chwała i szacunek także za jego nieograniczoną wiedzę na temat historii wszelkiego rodzaju sztuki...

 


Okazało się że Ania jest ząbim. Aniu najszczersze współczucia.

Makabryczne oświetlenie sali (tego zdjęcia nie będzie). Chociaż to chyba mało powiedziane - w zabytkowym wnętrzu rzygnięto w czterech kątach coś na wzór stadionu Cracovii...

 

Ania ćwiczy się.

Jutro przegląd z Wyciskania Wielkiej Sztuki z ... No to pozdr.

20:14, footszak
Link Komentarze (6) »
sobota, 19 maja 2007

Tegoroczny festiwal upłynął chyba pod znakiem pomidorowej-dobrej. Chłodnik pomidorowy był, ale był też się skończył zanim doczekaliśmy. Była pomidorowo-bananowa: nie wiem czy sam bym na to wpadł, ale na prawdę smaczna. Pomidorowa w meksykańskim stylu z jeszcze nie do końca zmasakrowanymi pomidorami (fajnie) oraz zieloną oliwką: kosmos.

Były też inne zupy (np. kolorze "złamanej zieleni"), ale już brakło samozaparcia. Statystyka w każdym razie sugeruje, że te pomidorowe chyba same pchały mi się na łyżeczkę (zboczone jedne).

Wielkie joł dla ziomów z EPI :]


Zupa Zen w kontemplacyjnych dłoniach Sebańda oraz plastikowa misa porcelanowa z okresu dynastii Ch*j .

Reszta zdjęć tutaj .

19:44, footszak
Link Komentarze (15) »

 

Działania wizualne już 24tego, więc w sumie czemu wizualnie na siebie nieco nie podziałać?

No i proszę co znajduje swój marny koniec na tablicach w 315.

Ani wyżynają się ząbki mądrości - ostrożnie :)

 

1 ... 51